Be Seduced Girl Perfume
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
Compare all prices for Homme →

$107.99$112.00
You save $4.01$2.16/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Dior Homme Eau de Toilette by Christian Dior is an elegant and refined fragrance designed for men who value sophistication, strength, and timeless style. Dior Homme Cologne for Men offers a perfect blend of fresh, floral, and woody notes, creating a scent that is both fresh and sensual-ideal for men who want a fragrance that embodies confidence and modern masculinity.The cologne opens with a lively combination of Mandarin orange, neroli, bergamot, lavender, cardamom, and sage, offering a fresh and aromatic start that instantly captivates the senses. The heart of Christian Dior Homme Cologne for Men reveals the beauty of iris adding depth and warmth to the fragrance. Finally, it settles into a refined and sensual base of vetiver, cacao, leather, amber, and patchouli, leaving a lasting impression of elegance, strength, and masculinity.Whether you're looking for a signature scent for everyday wear or something special for evening occasions, Dior Homme Cologne for Men offers the perfect balance of freshness, warmth, and sophistication.
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$29.99$80.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
200 ml · EDT
$30.99$78.00$0.15/ml
at Fragrance Outlet
100 ml
$11.99$35.00$0.12/ml
at Fragrance Outlet