Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Dior Sauvage Elixir →

Dior Sauvage Elixir by Christian Dior PARFUM CONCENTRATE SPRAY 3.4 OZ (NEW PACKAGING) for MEN

Dior Sauvage Elixir by Christian Dior PARFUM CONCENTRATE SPRAY 3.4 OZ (NEW PACKAGING) for MEN

$282.79

At typical
Size
100 ml($2.83/ml)
Concentration
Parfum
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
1 hour ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

At typical

About what this listing has cost across the 27 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 25, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$282.79$279.99AVG $279.99Aug 11, 2026Sep 25, 2026
Aug 11, 2026 $279.99Sep 25, 2026 $282.79rose $2.80 (1%)

Range over this window: $279.99 to $282.79. Averaging $279.99, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Perry Ellis 360 Cashmere Glitz

    236 ml · Mist

    $10.49$0.04/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis Sparkling Pomegranate

    236 ml · Mist

    $10.49$0.04/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis Silver Horizon

    100 ml · EDP

    $62.99$0.63/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Wild Child

    236 ml · Mist

    $10.49$0.04/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Vanilla

    100 ml · EDP

    $32.89$0.33/ml

    at FragranceNet

  • Paco Rabanne 1 Million

    100 ml · EDT · Tester

    $76.29$0.76/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Midnight Cherry

    100 ml · EDP

    $32.89$0.33/ml

    at FragranceNet

  • Paco Rabanne Invictus Victory Elixir

    100 ml · Parfum · Tester

    $108.49$1.08/ml

    at FragranceNet

    $38.46 cheaper than the next best store