Be Seduced Girl Perfume
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
Compare all prices for Dis-Lui Extreme →

$10.95$32.00
You save $21.05$0.11/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
YZY Dis-Lui Extreme Cologne is a bold and refreshing fragrance designed for the modern man who loves to make a confident statement. It opens with an energizing splash of fresh citruses and zesty bergamot that instantly awakens the senses. The heart of the cologne reveals a vibrant mix of lemongrass and fruity accords, and with its sweet amber base, it offers a crisp and lively experience. Dis-Lui Extreme Cologne is a perfect balance of brightness and boldnessâideal for daily wear or special occasions when you want to stand out.
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$29.99$80.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
200 ml · EDT
$42.99$95.00$0.21/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$39.99$99.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
100 ml
$11.99$35.00$0.12/ml
at Fragrance Outlet