Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Diva Rougue Perfume →

Diva Rougue Perfume for Women - Eau de Parfum Spray 1.7 oz

$14.95

Tracked low
Size
50 ml($0.30/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
Not confirmed
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at FragranceShop ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceShop Commission Junction product feed. FragranceShop's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 11 days we have tracked it.

Related deals

  • Cuba Shadow Cologne

    35 ml · EDT

    $4.95$0.14/ml

    at FragranceShop

    tracked low

  • YSL - Yves Saint Laurent YSL La Nuit De LHomme Le Cologne

    100 ml · EDP

    $98.95$0.99/ml

    at FragranceShop

    tracked low

  • Thierry Mugler Angel

    100 ml · EDP · Tester

    $62.95$0.63/ml

    at FragranceShop

    tracked low

  • Guerlain La Petite Robe Noire Perfume

    100 ml · EDT · Tester

    $56.95$0.57/ml

    at FragranceShop

    $39.00 cheaper than the next best store

    tracked low

  • Nishane Hacivat

    50 ml · Extrait

    $110.95$2.22/ml

    at FragranceShop

    tracked low

  • John Varvatos Artisan Pure Cologne

    125 ml · EDT

    $33.95$0.27/ml

    at FragranceShop

    tracked low

  • Guess Seductive Cologne

    150 ml · EDT

    $20.95$0.14/ml

    at FragranceShop

    tracked low

  • Hermes Rouge Perfume

    100 ml · EDT · Tester

    $141.95$1.42/ml

    at FragranceShop

    tracked low