Milton-Lloyd President
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
Compare all prices for Dolce Vita →

$81.99$85.00
You save $3.01$1.64/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Christian Dior Dolce Vita is a woman's fragrance created by perfumer Pierre Bourdon for Dior. Embrace the sweet life with this oriental fragrance, which has whispers of woody base notes. The warm spiciness from notes of cinnamon and vanilla add a hint of sensuality to this carefree fragrance.
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$29.99$80.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$39.99$82.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$24.99$85.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet
200 ml · EDT
$42.99$95.00$0.21/ml
at Fragrance Outlet
100 ml
$11.99$35.00$0.12/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$39.99$99.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet