Exclusive Selection Laurin
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
Compare all prices for Dreams Sunset →

$114.99$124.00
You save $9.01$1.28/ml
Tester bottle: identical fragrance in plain packaging, often without a fancy cap or retail box. That's why it's cheaper. Check the merchant's return policy before buying.
Get this deal at Fragrance Outlet ↗Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Coach Dreams Sunset Eau de Parfum is a warm, radiant fragrance inspired by the golden glow of a sunset and the thrill of chasing your dreams. Designed for the free-spirited woman with a sense of adventure, this scent is both youthful and comforting, blending sweetness with sophistication. It opens with a delicious and dreamy combination of bergamot, and pear ice cream, creating a creamy fruitiness that feels instantly uplifting. The heart unfolds with elegant magnolia and jasmine sambac, adding floral depth and a touch of romance. The base of vanilla and tonka bean brings warmth, richness, and a lingering sweetness that feels like a cozy embrace. Whether youâre heading into a summer evening or dreaming of distant horizons, Coach Dreams Sunset Perfume captures the magic of possibility in a bottle. Sweet, creamy, and dreamyâcoach sunset perfume is your perfect sunset companion.
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
100 ml
$11.99$35.00$0.12/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$34.95$72.00$0.35/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$24.99$65.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$39.99$99.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$39.99$82.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet