Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Ed Hardy →

Ed Hardy Perfume - 6.7 oz.

Ed Hardy Perfume - 6.7 oz.

$59.99$95.00

−37%Tracked low

You save $35.01$0.30/ml

Size
200 ml($0.30/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
1 minute ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Ed Hardy Women’s Eau de Parfum by Christian Audigier is a bold and vibrant fragrance that embodies confidence, individuality, and youthful energy. This captivating scent launched in 2008 opens with an explosion of tropical mango, red grapefruit, apple and wild strawberries, creating a fruity and refreshing first impression. The heart of the fragrance reveals a delicate floral bouquet of linden blossom, freesia, and lily-of-the-valley, adding a touch of femininity and elegance. As it dries down, warm and sensual notes of amber, vanilla, musk, and tonka bean provide depth and lasting allure. Perfect for those who embrace a daring and free-spirited lifestyle, Ed Hardy Women’s Eau de Parfum is a lively and unforgettable fragrance for any occasion.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 5 days we have tracked it.

Related deals

  • Insurrection Wild Cologne

    90 ml · EDT

    $39.99$90.00$0.44/ml

    at Fragrance Outlet

  • Be Seduced Girl Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$90.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Exclusive Selection Laurin

    100 ml · EDP

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Brave Cologne

    100 ml · EDT

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Flaunt Pour Femme Perfume

    100 ml · EDP

    $29.99$80.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Nicole Miller

    100 ml · EDP

    $24.99$85.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • Kenneth Cole Mankind

    200 ml · EDT

    $42.99$95.00$0.21/ml

    at Fragrance Outlet