Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Electric Fantasy Britney Spears →

Electric Fantasy Britney Spears by Britney Spears EDT SPRAY 3.3 OZ for WOMEN

Electric Fantasy Britney Spears by Britney Spears EDT SPRAY 3.3 OZ for WOMEN

$30.79

Size
100 ml($0.31/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Sonia Rykiel Man

    125 ml · EDT · Tester

    $18.19$0.15/ml

    at FragranceNet

  • Marc Jacobs Perfect Intense

    100 ml · EDP

    $98.69$0.99/ml

    at FragranceNet

  • Carolina Herrera Ch Bad Boy

    10 ml · EDT · Mini

    $24.49$2.45/ml

    at FragranceNet

  • Anne Klein Love Anne

    2 ml · EDP · Decant

    $2.79$1.40/ml

    at FragranceNet

  • Ralph Lauren Romance

    30 ml · Parfum

    $55.29$1.84/ml

    at FragranceNet

  • Rasasi Marha Pour Femme

    100 ml · EDP

    $17.49$0.17/ml

    at FragranceNet

    $12.50 cheaper than the next best store

  • Montana Collection Edition 2

    100 ml · EDP

    $29.39$0.29/ml

    at FragranceNet

  • Victorinox Swiss Army Forget Me Not

    100 ml · EDT

    $16.09$0.16/ml

    at FragranceNet