Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Elle Yves Saint Laurent →

Elle Yves Saint Laurent by Yves Saint Laurent EAU DE PARFUM SPRAY 3 OZ for WOMEN

Elle Yves Saint Laurent by Yves Saint Laurent EAU DE PARFUM SPRAY 3 OZ for WOMEN

$195.29

At typical
Size
90 ml($2.17/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
35 minutes ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

At typical

About what this listing has cost across the 27 days we have tracked it.

Price history

4 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 23, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$195.29$179.89AVG $185.04Aug 11, 2026Sep 23, 2026
Aug 11, 2026 $179.89Sep 23, 2026 $195.29rose $15.40 (8.6%)

Range over this window: $179.89 to $195.29. Averaging $185.04, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • RDZ Parfums Wooder Ice

    100 ml · Extrait

    $112.00$1.12/ml

    at FragranceNet

  • Mush Mush Aya

    100 ml · EDP

    $14.69$0.15/ml

    at FragranceNet

    $25.30 cheaper than the next best store

  • RDZ Parfums Cereza

    100 ml · Extrait

    $112.00$1.12/ml

    at FragranceNet

  • RDZ Parfums Cafecito

    100 ml · Extrait

    $112.00$1.12/ml

    at FragranceNet

  • Atkinsons 24 Old Bond Street

    5 ml · EDC · Mini

    $13.99$2.80/ml

    at FragranceNet

  • Jean Paul Gaultier Scandal

    80 ml · EDP · Tester

    $93.79$1.17/ml

    at FragranceNet

  • Afnan Portrait Revival

    100 ml · EDP

    $38.49$0.38/ml

    at FragranceNet

  • Acqua Di Parma Luce Di Rosa

    100 ml · EDP

    $161.69$1.62/ml

    at FragranceNet