Daily Fragrance Scout

Compare all prices for English Leather Black →

English Leather Black by Dana COLOGNE SPRAY 3.4 OZ for MEN

English Leather Black by Dana COLOGNE SPRAY 3.4 OZ for MEN

$13.99

Tracked low
Size
100 ml($0.14/ml)
Concentration
Eau de Cologne
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 11, 2026 and Aug 23, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$14.69$13.99AVG $14.69Aug 11, 2026Aug 23, 2026
Aug 11, 2026 $14.69Aug 23, 2026 $13.99fell $0.70 (4.8%)

Range over this window: $13.99 to $14.69. Averaging $14.69, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • RDZ Parfums Wooder Ice

    100 ml · Extrait

    $112.00$1.12/ml

    at FragranceNet

  • Houbigant Iris Des Champs

    100 ml · EDP

    $111.99$1.12/ml

    at FragranceNet

  • Robert Piguet Fracas

    50 ml · EDP

    $144.89$2.90/ml

    at FragranceNet

  • Calvin Klein Escape

    50 ml · EDT

    $22.39$0.45/ml

    at FragranceNet

  • RDZ Parfums Cafecito

    100 ml · Extrait

    $112.00$1.12/ml

    at FragranceNet

  • Robert Piguet Casbah De Robert Piguet

    100 ml · EDP

    $159.59$1.60/ml

    at FragranceNet

  • Gianni Versace Versace Pour Homme

    50 ml · EDT

    $53.89$1.08/ml

    at FragranceNet

  • Britney Spears Prerogative Britney Spears

    EDP · Decant

    $4.89

    at FragranceNet