Daily Fragrance Scout

Compare all prices for English Leather →

English Leather by Dana COLOGNE 8 OZ for MEN

English Leather by Dana COLOGNE 8 OZ for MEN

$44.79

Tracked low
Size
236 ml($0.19/ml)
Concentration
Eau de Cologne
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Launched by the design house of Dana in 1949, English Leather by Dana for MEN posesses a blend of: jasmine, patchouli, cedar, lily-of-the-valley, tuberose It is recommended for casual wear.

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Related deals

  • RDZ Parfums Wooder Ice

    100 ml · Extrait

    $112.00$1.12/ml

    at FragranceNet

  • Houbigant Iris Des Champs

    100 ml · EDP

    $111.99$1.12/ml

    at FragranceNet

  • Robert Piguet Fracas

    50 ml · EDP

    $144.89$2.90/ml

    at FragranceNet

  • Calvin Klein Escape

    50 ml · EDT

    $22.39$0.45/ml

    at FragranceNet

  • RDZ Parfums Cafecito

    100 ml · Extrait

    $112.00$1.12/ml

    at FragranceNet

  • Robert Piguet Casbah De Robert Piguet

    100 ml · EDP

    $159.59$1.60/ml

    at FragranceNet

  • Gianni Versace Versace Pour Homme

    50 ml · EDT

    $53.89$1.08/ml

    at FragranceNet

  • Britney Spears Prerogative Britney Spears

    EDP · Decant

    $4.89

    at FragranceNet