Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Brisa Cubana →

Escada Brisa Cubana by Escada EDT SPRAY 3.4 OZ for WOMEN

Escada Brisa Cubana by Escada EDT SPRAY 3.4 OZ for WOMEN

$30.79

Size
100 ml($0.31/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
3 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Kajal III

    100 ml · EDP

    $175.69$1.76/ml

    at FragranceNet

  • Lacoste by Lacoste EAU DE PARFUM SPRAY 2 OZ for MEN

    60 ml · EDP

    $38.49$0.64/ml

    at FragranceNet

  • Lacoste L.12.12 Rose Sparkling

    50 ml · EDT

    $34.99$0.70/ml

    at FragranceNet

  • Paris Corner Taskeen Marina

    100 ml · EDP

    $22.39$0.22/ml

    at FragranceNet

    $7.60 cheaper than the next best store

  • Karl Lagerfeld Ikonik

    100 ml · EDP

    $55.29$0.55/ml

    at FragranceNet

  • Kate Spade New York Bloom

    60 ml · EDT

    $35.69$0.59/ml

    at FragranceNet

  • Amouroud Sumptuous Flower

    100 ml · EDP

    $97.29$0.97/ml

    at FragranceNet

  • Armaf Miss Armaf Catwalk

    100 ml · EDP

    $34.99$0.35/ml

    at FragranceNet