Exclusive Selection Laurin
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet

$60.00$65.00
You save $5.00$0.60/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Launched by the designer house of French Connection UK in the year 2011. This womens fragrance possesses a blend of pink honeysuckle, apple blossom, red berries, creamy coconut, spun sugar, vanilla absolute, pink jasmine, white vetiver, blonde woods, sandalwood, amber, and magnetic musk.
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$24.99$65.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$34.95$72.00$0.35/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$29.99$69.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
30 ml · EDP
$26.99$85.00$0.90/ml
at Fragrance Outlet