Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Celeste Oasis →

Flavia Celeste Oasis by Flavia EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ for UNISEX

Flavia Celeste Oasis by Flavia EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ for UNISEX

$17.49

Tracked low
Size
100 ml($0.17/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Unisex
Availability
In stock
Price last checked
15 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 9 days we have tracked it.

Related deals

  • Thomas Kosmala No.4 Apres L'amour

    100 ml · Parfum

    $135.09$1.35/ml

    at FragranceNet

  • Mont Blanc Legend Spirit

    50 ml · EDT

    $37.79$0.76/ml

    at FragranceNet

  • Al Haramain Madinah

    100 ml · EDP · Tester

    $11.19$0.11/ml

    at FragranceNet

  • Head Elite

    100 ml · EDT

    $9.79$0.10/ml

    at FragranceNet

  • Nabeel Fulad

    100 ml · EDP

    $33.59$0.34/ml

    at FragranceNet

  • Chris Adams Catch Me

    100 ml · EDT

    $11.19$0.11/ml

    at FragranceNet

  • Bond No 9 Chelsea Nights

    EDP · Decant

    $6.99

    at FragranceNet

  • Khadlaj La Fede Bella Reve Dolce Flore

    100 ml · EDP

    $20.99$0.21/ml

    at FragranceNet