Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Freedom Musk Latte 41 →

Freedom Musk Latte 41 Perfume - 3.4 oz.

Freedom Musk Latte 41 Perfume - 3.4 oz.

$145.99$150.00

−3%

You save $4.01$1.46/ml

Size
100 ml($1.46/ml)
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
40 minutes ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Musk Latte promises a coffee shop concept, and Freedom Musk Latte 41 Perfume from Kayali delivers immediately, matcha tea, mate, bergamot and green apple combining for a bitter, caffeinated, citrus bright top. Oat, milk, vanilla, praline and coffee deepen the heart into something unmistakably cafe inspired, five materials building a dense latte accord. Musk, sandalwood, amber, patchouli and vetiver close the foundation warm and deeply woody. Oat milk specifically, rather than plain milk, is the detail that keeps this feeling contemporary rather than classically gourmand. Freedom Musk Latte 41 Perfume is a woody gourmand Eau de Parfum from Kayali, suited to everyday wear and the office. Kayali built an entire cafe menu into the heart alone.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Related deals

  • Insurrection Wild Cologne

    90 ml · EDT

    $39.99$90.00$0.44/ml

    at Fragrance Outlet

  • Exclusive Selection Laurin

    100 ml · EDP

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Be Seduced Girl Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$90.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Flaunt Pour Femme Perfume

    100 ml · EDP

    $29.99$80.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Hollister Wave

    100 ml · EDT

    $24.99$65.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • Salvatore Ferragamo Cologne

    100 ml · EDT

    $34.95$72.00$0.35/ml

    at Fragrance Outlet

  • Euphoria Blush Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$99.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet