Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Gentleman Society →

Gentleman Society by Givenchy EAU DE PARFUM REFILLABLE SPRAY 0.42 OZ MINI for MEN

Gentleman Society by Givenchy EAU DE PARFUM REFILLABLE SPRAY 0.42 OZ MINI for MEN

$25.89

At typical
Size
10 ml($2.59/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
Mini
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
14 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

At typical

About what this listing has cost across the 27 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 11, 2026 and Oct 2, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$25.89$25.19AVG $25.19Aug 11, 2026Oct 2, 2026
Aug 11, 2026 $25.19Oct 2, 2026 $25.89rose $0.70 (2.8%)

Range over this window: $25.19 to $25.89. Averaging $25.19, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Al Haramain Amber Oud

    150 ml · EDP · Tester

    $62.99$0.42/ml

    at FragranceNet

  • Fenty by Fenty Beauty EAU DE PARFUM SPRAY 2.5 OZ for WOMEN

    75 ml · EDP

    $79.79$1.06/ml

    at FragranceNet

  • Givenchy Irresistible Rose Velvet Givenchy

    80 ml · EDP

    $86.79$1.08/ml

    at FragranceNet

  • Thierry Mugler Angel Nova

    EDP · Decant

    $6.29

    at FragranceNet

  • Chloe Rose Naturelle Intense

    150 ml · EDP

    $80.49$0.54/ml

    at FragranceNet

  • Mancera Jasmin Exclusif

    118 ml · EDP · Tester

    $90.99$0.77/ml

    at FragranceNet

  • Floris A Rose

    10 ml · EDP · Mini

    $23.09$2.31/ml

    at FragranceNet

  • Sospiro Prima Donna

    100 ml · EDP

    $227.49$2.27/ml

    at FragranceNet