Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Ambassadora →

Gisada Ambassadora by Gisada EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ *TESTER for WOMEN

Gisada Ambassadora by Gisada EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ *TESTER for WOMEN

$81.89

Size
100 ml($0.82/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
Tester
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago

Tester bottle: identical fragrance in plain packaging, often without a fancy cap or retail box. That's why it's cheaper. Check the merchant's return policy before buying.

Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Paco Rabanne Pure Xs

    50 ml · EDP

    $51.79$1.04/ml

    at FragranceNet

  • Jean Paul Gaultier Elixir

    75 ml · Parfum

    $107.09$1.43/ml

    at FragranceNet

  • Forever 21 The Floral Gallery

    236 ml · Mist

    $8.39$0.04/ml

    at FragranceNet

  • Mauboussin Pour Lui In Black

    20 ml · EDP · Mini

    $7.69$0.38/ml

    at FragranceNet

  • Azzaro Wanted

    100 ml · EDP

    $66.49$0.66/ml

    at FragranceNet

    $31.46 cheaper than the next best store

  • Xerjoff Casamorati

    100 ml · EDP

    $174.29$1.74/ml

    at FragranceNet