Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Glow →

Glow Perfume - 1.7 oz.

Glow Perfume - 1.7 oz.

$34.99$49.50

−29%Tracked low

You save $14.51$0.70/ml

Size
50 ml($0.70/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
5 hours ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Jennifer Lopez Glow is a radiant and feminine fragrance that embodies the essence of warmth and elegance. It opens with fresh and vibrant top notes of neroli, orange blossom and grapefruit, giving it an uplifting and citrusy start. The heart of the fragrance reveals a floral bouquet of jasmine, rose and tuberose, adding a soft and romantic touch. As the scent develops, the base notes of musk, sandalwood, orris root, amber and vanilla provide a warm, sensual finish that lingers on the skin. Jennifer Lopez Glow is a perfect everyday fragrance, offering a balance of freshness and warmth.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 6 days we have tracked it.

Related deals

  • Be Seduced Girl Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$90.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Insurrection Wild Cologne

    90 ml · EDT

    $39.99$90.00$0.44/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Exclusive Selection Laurin

    100 ml · EDP

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Brave Cologne

    100 ml · EDT

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Flaunt Pour Femme Perfume

    100 ml · EDP

    $29.99$80.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Joop! Go

    200 ml · EDT

    $30.99$78.00$0.15/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Diplomate Pour Homme Cologne

    100 ml · EDT

    $39.99$82.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low