Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Good Girl Supreme →

Good Girl Supreme Perfume - 1.0 oz.

Good Girl Supreme Perfume - 1.0 oz.

$90.99$94.00

−3%

You save $3.01$3.03/ml

Size
30 ml($3.03/ml)
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
60 minutes ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Good Girl Suprême by Carolina Herrera is an Oriental Floral fragrance for women. It embodies the daring spirit of the modern woman. Launched in 2020, this captivating scent was created by Louise Turner. Juicy forest fruits and intoxicating Egyptian jasmine open the fragrance. The heart features tonka bean and creamy tuberose. Sensual and earthy vetiver creates the base. Good Girl Suprême is versatile, perfect for evening wear or any occasion where you want to feel confident.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Related deals

  • Be Seduced Girl Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$90.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Brave Cologne

    100 ml · EDT

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Flaunt Pour Femme Perfume

    100 ml · EDP

    $29.99$80.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Salvatore Ferragamo Cologne

    100 ml · EDT

    $34.95$72.00$0.35/ml

    at Fragrance Outlet

  • Hollister Wave

    100 ml · EDT

    $24.99$65.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • Joop! Go

    200 ml · EDT

    $30.99$78.00$0.15/ml

    at Fragrance Outlet

  • Pure Couture Perfume

    100 ml · EDP

    $29.99$85.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet