Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Flora Gorgeous Gardenia →

Gucci Flora Gorgeous Gardenia by Gucci EAU DE PARFUM REFILLABLE SPRAY 3.3 OZ for WOMEN

Gucci Flora Gorgeous Gardenia by Gucci EAU DE PARFUM REFILLABLE SPRAY 3.3 OZ for WOMEN

$129.49

Tracked low
Size
100 ml($1.29/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Launched by the design house of Gucci in 2021, Gucci Flora Gorgeous Gardenia by Gucci for WOMEN posesses a blend of: jasmine, gardenia, patchouli, brown sugar, frangipani It is recommended for daytime wear.

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Related deals

  • Perry Ellis Silver Horizon

    100 ml · EDP

    $62.99$0.63/ml

    at FragranceNet

  • Paco Rabanne Invictus Victory

    100 ml · EDP · Tester

    $97.29$0.97/ml

    at FragranceNet

  • Vanderbilt by Gloria Vanderbilt EDT SPRAY 0.5 OZ for WOMEN

    15 ml · EDT

    $6.29$0.42/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Day Dreamer

    236 ml · Mist

    $10.49$0.04/ml

    at FragranceNet

  • Rochas Moustache

    75 ml · EDT

    $29.39$0.39/ml

    at FragranceNet

  • Gucci Rush

    45 ml · EDT

    $43.39$0.96/ml

    at FragranceNet

  • Fred Hayman Hollywood

    5 ml · EDT · Mini

    $2.79$0.56/ml

    at FragranceNet

  • Jacques Bogart One Man Show

    30 ml · EDT

    $6.99$0.23/ml

    at FragranceNet