Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Flora Gorgeous Gardenia →

Gucci Flora Gorgeous Gardenia by Gucci EAU DE PARFUM SPRAY 0.33 OZ MINI for WOMEN

Gucci Flora Gorgeous Gardenia by Gucci EAU DE PARFUM SPRAY 0.33 OZ MINI for WOMEN

$34.99

Tracked low
Size
10 ml($3.50/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
Mini
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
1 hour ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Launched by the design house of Gucci in 2021, Gucci Flora Gorgeous Gardenia by Gucci for WOMEN posesses a blend of: jasmine, gardenia, patchouli, brown sugar, frangipani It is recommended for daytime wear.

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 25, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$36.39$34.99AVG $36.39Aug 11, 2026Sep 25, 2026
Aug 11, 2026 $36.39Sep 25, 2026 $34.99fell $1.40 (3.8%)

Range over this window: $34.99 to $36.39. Averaging $36.39, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Royal Copenhagen 1775 Imperial

    100 ml · EDT

    $15.39$0.15/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Midnight Cherry

    100 ml · EDP

    $32.89$0.33/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis Silver Horizon

    100 ml · EDP

    $62.99$0.63/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Cashmere Glitz

    236 ml · Mist

    $10.49$0.04/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Day Dreamer

    236 ml · Mist

    $10.49$0.04/ml

    at FragranceNet

  • Jean Rish Vanilla Woods

    100 ml · EDP

    $23.09$0.23/ml

    at FragranceNet

  • Jean Rish Floral Vanilla

    100 ml · EDP

    $23.09$0.23/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Navy

    100 ml · EDT

    $30.79$0.31/ml

    at FragranceNet