Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Flora Gorgeous Gardenia →

Gucci Flora Gorgeous Gardenia by Gucci EAU DE PARFUM SPRAY 3.3 OZ *TESTER for WOMEN

Gucci Flora Gorgeous Gardenia by Gucci EAU DE PARFUM SPRAY 3.3 OZ *TESTER for WOMEN

$114.09

Size
100 ml($1.14/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
Tester
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
1 hour ago

Tester bottle: identical fragrance in plain packaging, often without a fancy cap or retail box. That's why it's cheaper. Check the merchant's return policy before buying.

Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Launched by the design house of Gucci in 2021, Gucci Flora Gorgeous Gardenia by Gucci for WOMEN posesses a blend of: jasmine, gardenia, patchouli, brown sugar, frangipani It is recommended for daytime wear.

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Masque Milano Masque Sleight Of Fern

    35 ml · EDP

    $74.89$2.14/ml

    at FragranceNet

  • Gucci Flora Gorgeous Jasmine

    EDP · Decant

    $4.89

    at FragranceNet

  • Tous Loveme

    90 ml · EDP · Tester

    $51.79$0.58/ml

    at FragranceNet

  • Akro Ink

    100 ml · EDP

    $108.49$1.08/ml

    at FragranceNet

  • Trussardi Le Vie Di Milano Walking On Via Fiori Oscuri

    100 ml · EDP

    $102.89$1.03/ml

    at FragranceNet

  • Azzaro Chrome

    100 ml · EDP

    $55.99$0.56/ml

    at FragranceNet

    $31.96 cheaper than the next best store

  • Histoires de Parfums This Is Not A Blue 1.3

    60 ml · EDP · Tester

    $134.39$2.24/ml

    at FragranceNet

  • Roja Dove Elysium

    8 ml · Parfum · Mini

    $27.29$3.41/ml

    at FragranceNet