Exclusive Selection Laurin
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
Compare all prices for Pour Homme →

$82.99$86.00
You save $3.01$1.66/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
A signature masculine scent, the scent is refreshingly modern with notes of amber, bergamot and violet. The scent is also softened and sweetened by a hint of jasmine, lending it an air of sophistication. Elements such as tobacco leaves and elemi add bold tonalities to this scent. SCENT The top notes are bergamot, Cyprus and violet. The middle notes are tobacco and jasmine. The base notes consist of Gucciês signature patchouli, olibanum, amber, elemi resin and musky leather.
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$34.95$72.00$0.35/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$24.99$65.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$29.99$60.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
35 ml · EDT
$5.95$17.00$0.17/ml
at Fragrance Outlet