Be Seduced Girl Perfume
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
Compare all prices for Habit Rouge →

$105.99$110.00
You save $4.01$1.06/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Guerlain's "Habit Rouge" is an EDP Spray perfect for men who want to seem sophisticated and refined. The top notes of lemon, bergamot, and Brazilian redwood combine with basil and zesty undertones. While the heart offers an enticing blend of floral and woody accords, the benzoin, vanilla, and leather base notes provide a warm and sensual finish. Use Guerlain's Habit Rouge EDP to up your smell game.
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$24.99$65.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$34.95$72.00$0.35/ml
at Fragrance Outlet
30 ml · EDP
$24.99$60.00$0.83/ml
at Fragrance Outlet
100 ml
$29.99$70.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet