Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Halston →

Halston by Halston COLOGNE SPRAY 1.7 OZ for WOMEN

Halston by Halston COLOGNE SPRAY 1.7 OZ for WOMEN

$13.99

Tracked low
Size
50 ml($0.28/ml)
Concentration
Eau de Cologne
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
15 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Related deals

  • Xerjoff Casamorati

    100 ml · EDP

    $174.29$1.74/ml

    at FragranceNet

  • Azzaro Wanted

    100 ml · EDP

    $66.49$0.66/ml

    at FragranceNet

    $31.46 cheaper than the next best store

  • Paco Rabanne Pure Xs

    50 ml · EDP

    $51.79$1.04/ml

    at FragranceNet

  • Mauboussin Pour Lui In Black

    20 ml · EDP · Mini

    $7.69$0.38/ml

    at FragranceNet

  • Jean Paul Gaultier Elixir

    75 ml · Parfum

    $107.09$1.43/ml

    at FragranceNet

  • Azzaro The Most Wanted

    EDP · Decant

    $7.69

    at FragranceNet