Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Hamptons →

Hamptons Perfume - 3.3 oz.

Hamptons Perfume - 3.3 oz.

$399.99$450.00

−11%

You save $50.01$4.00/ml

Size
100 ml($4.00/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
1 hour ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Hamptons is a unique combination of crisp, citrusy notes and light green notes. It makes you feel fresh, just like the sea breeze and then takes you to a garden of flowers with its hearty floral notes. The musky notes at the end lend a perfect finish to this scent. Hamptons was released in the year 2005. SCENT Top Notes are lemon, bergamot, cedar, sage and lime blossom Middle Notes are Turkish rose, magnolia and jasmine Base Notes are musk, amber and sandalwood

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Related deals

  • Be Seduced Girl Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$90.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Flaunt Pour Femme Perfume

    100 ml · EDP

    $29.99$80.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Brave Cologne

    100 ml · EDT

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Salvatore Ferragamo Cologne

    100 ml · EDT

    $34.95$72.00$0.35/ml

    at Fragrance Outlet

  • Hollister Wave

    100 ml · EDT

    $24.99$65.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • Joop! Go

    200 ml · EDT

    $30.99$78.00$0.15/ml

    at Fragrance Outlet

  • Star Boy Cologne

    100 ml · EDP

    $39.99$120.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet