Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Happy →

Happy Cologne - 3.4 oz.

Happy Cologne - 3.4 oz.

$89.99$100.00

−10%

You save $10.01$0.90/ml

Size
100 ml($0.90/ml)
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
1 hour ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

The Happy Cologne by Clinique is a fresh, uplifting, and energizing fragrance crafted for men who embrace positivity and confidence. With its bright citrus top, refreshing florals, and clean woody base, it’s designed to deliver a modern, versatile scent perfect for daily wear.It opens with zesty mandarin orange, lime, sea notes, lemon, and green notes, creating a crisp and invigorating start. The heart reveals a soft blend of freesia, jasmine, lily-of-the-valley, and rose, adding lightness and balance. Finally, the base of cypress, musk, cedar, and guaiac wood provides warmth, depth, and a smooth finish that lingers throughout the day.Whether you’re trying Clinique Happy Cologne for Men for the first time or returning to a classic, this Clinique Happy Cologne is a timeless choice for men who value freshness, style, and sophistication.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Related deals

  • Be Seduced Girl Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$90.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Brave Cologne

    100 ml · EDT

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Salvatore Ferragamo Cologne

    100 ml · EDT

    $34.95$72.00$0.35/ml

    at Fragrance Outlet

  • Flaunt Pour Femme Perfume

    100 ml · EDP

    $29.99$80.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Hollister Wave

    100 ml · EDT

    $24.99$65.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • Joop! Go

    200 ml · EDT

    $30.99$78.00$0.15/ml

    at Fragrance Outlet

  • Jean Charles Brosseau Ombre Rose

    100 ml · EDT

    $39.99$80.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet