Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Harajuku Lovers Pop Electric Love →

Harajuku Lovers Pop Electric Love by Gwen Stefani EAU DE PARFUM SPRAY 1.7 OZ *TESTER for WOMEN

Harajuku Lovers Pop Electric Love by Gwen Stefani EAU DE PARFUM SPRAY 1.7 OZ *TESTER for WOMEN

$9.79

Size
50 ml($0.20/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
Tester
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago

Tester bottle: identical fragrance in plain packaging, often without a fancy cap or retail box. That's why it's cheaper. Check the merchant's return policy before buying.

Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Acqua Di Parma Luce Di Rosa

    100 ml · EDP

    $162.39$1.62/ml

    at FragranceNet

  • Morph Too

    100 ml · Extrait

    $200.19$2.00/ml

    at FragranceNet

  • Morph Kolonaki

    100 ml · EDP

    $101.49$1.01/ml

    at FragranceNet

  • Morph N. 8

    100 ml · Extrait

    $295.39$2.95/ml

    at FragranceNet

  • Morph Disumano

    100 ml · EDP

    $304.49$3.04/ml

    at FragranceNet

  • Morph Oud Mafia

    100 ml · EDP

    $135.09$1.35/ml

    at FragranceNet

  • Lancome Idole

    100 ml · EDP

    $150.49$1.50/ml

    at FragranceNet

  • Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri

    175 ml · EDT

    $121.09$0.69/ml

    at FragranceNet