Be Seduced Girl Perfume
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
Compare all prices for I Am Juicy Couture →

$89.99$96.00
You save $6.01$0.90/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
The I Am Juicy Couture was released by the Juicy Couture designer line in 2015. The fragrance has been concocted by Dora Baghriche-Arnaud. The reviving fruity top notes of passion fruit, pomelo and raspberry are matched with the beautiful floral heart of rose, heliotrope and gardenia. On dry down, warm and comforting base notes of amber, musk and woods take over with their ravishing charm. SCENT Top notes of passion fruit, pomelo and raspberry Middle notes of rose, heliotrope and gardenia Base notes of amber, musk and woods
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$29.99$80.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$34.95$72.00$0.35/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$24.99$65.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet
200 ml · EDT
$30.99$78.00$0.15/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$29.99$85.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet