Exclusive Selection Laurin
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
Compare all prices for Ice Dive →

$12.99$27.50
You save $14.51$0.13/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Adidas Ice Dive M was created by leading perfumer Philippe Bousseton and features a blend of citrusy top notes and heart notes of geranium, patchouli and sandalwood. This distinctly masculine fragrance is light and sporty and perfect for keeping you smelling fresh through the day. SCENT The fragrance has top notes of Grapefruit, mandarin, yuzu and bergamot. It features heart notes of geranium, patchouli and sandalwood. Base notes are vanilla, tonka, styraz and gray amber.
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
The lowest price we have recorded for this listing in the 6 days we have tracked it.
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDT
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml · EDP
$29.99$80.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
200 ml · EDT
$30.99$78.00$0.15/ml
at Fragrance Outlet
tracked low
100 ml
$11.99$35.00$0.12/ml
at Fragrance Outlet
tracked low