Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Insolence →

Insolence by Guerlain EAU DE PARFUM SPRAY 0.27 OZ (TRAVEL SPRAY) for WOMEN

Insolence by Guerlain EAU DE PARFUM SPRAY 0.27 OZ (TRAVEL SPRAY) for WOMEN

$22.39

Over typical
Size
8 ml($2.80/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
Mini
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
12 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Over typical

3.2% over the 27-day median we recorded for this listing.

Price history

4 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 21, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$22.39$20.29AVG $21.14Aug 11, 2026Sep 21, 2026
Aug 11, 2026 $20.29Sep 21, 2026 $22.39rose $2.10 (10.3%)

Range over this window: $20.29 to $22.39. Averaging $21.14, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Mancera Jasmin Exclusif

    118 ml · EDP · Tester

    $90.99$0.77/ml

    at FragranceNet

  • Al Haramain Amber Oud

    100 ml · EDP · Tester

    $50.39$0.50/ml

    at FragranceNet

  • Juliette Has A Gun Lust For Sun

    100 ml · EDP · Tester

    $84.69$0.85/ml

    at FragranceNet

  • Escada Show Me Love

    100 ml · EDP

    $26.59$0.27/ml

    at FragranceNet

  • Valentino Voce Viva

    8 ml · EDP · Mini

    $18.89$2.36/ml

    at FragranceNet

  • Xerjoff Erba Gold

    100 ml · EDP · Tester

    $229.59$2.30/ml

    at FragranceNet

    $130.41 cheaper than the next best store

  • Hermes Eau De Basilic Pourpre

    50 ml · EDC

    $44.09$0.88/ml

    at FragranceNet

  • Guerlain L'homme Ideal L'intense

    100 ml · EDP

    $91.69$0.92/ml

    at FragranceNet