Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Intense →

Jimmy Choo Intense EDT - Travel Spray - 5 ml

Jimmy Choo Intense EDT - Travel Spray - 5 ml

$12.99

Size
5 ml($2.60/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
Decant
Availability
In stock
Price last checked
59 minutes ago
Get this deal at MicroPerfumes ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the MicroPerfumes Shopify product endpoint. The merchant's checkout price governs.

Related deals

  • Creed Love in White

    75 ml · EDP

    Sold out

    at MicroPerfumes

  • Calvin Klein Euphoria

    50 ml · EDP

    Sold out

    at MicroPerfumes

  • Burberry London Perfume

    50 ml · EDP

    $28.00$105.00$0.56/ml

    at MicroPerfumes

  • Montblanc Explorer

    30 ml · EDP

    Sold out

    at MicroPerfumes

  • Jimmy Choo Intense

    100 ml · EDT

    $54.00$118.00$0.54/ml

    at MicroPerfumes

  • Dolce & Gabbana The Only One

    100 ml · EDP

    $66.00$161.00$0.66/ml

    at MicroPerfumes

    $6.09 cheaper than the next best store

  • Jimmy Choo Man Ice

    50 ml · EDT

    $34.00$92.00$0.68/ml

    at MicroPerfumes

  • Jimmy Choo Man Blue

    30 ml · EDT

    Sold out

    at MicroPerfumes