Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Jlove →

Jlove By Jennifer Lopez by Jennifer Lopez BODY MIST 8 OZ for WOMEN

Jlove By Jennifer Lopez by Jennifer Lopez BODY MIST 8 OZ for WOMEN

$10.49

Size
236 ml($0.04/ml)
Concentration
Body Mist
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
1 hour ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Ojar Wasp Waist

    20 ml · Oil

    $139.99$7.00/ml

    at FragranceNet

  • Tous Loveme

    90 ml · EDP · Tester

    $51.79$0.58/ml

    at FragranceNet

  • Sospiro Pasticcio

    100 ml · EDP

    $189.69$1.90/ml

    at FragranceNet

  • Givenchy Ysatis

    100 ml · EDT · Tester

    $60.19$0.60/ml

    at FragranceNet

  • Ojar Wasp Waist

    15 ml · EDP

    $65.79$4.39/ml

    at FragranceNet

  • Histoires de Parfums This Is Not A Blue 1.3

    60 ml · EDP · Tester

    $134.39$2.24/ml

    at FragranceNet

  • Trussardi Le Vie Di Milano Walking On Via Fiori Oscuri

    100 ml · EDP

    $102.89$1.03/ml

    at FragranceNet

  • Akro Ink

    100 ml · EDP

    $108.49$1.08/ml

    at FragranceNet