Daily Fragrance Scout

Compare all prices for B →

Karen Walker B by Karen Walker EAU DE PARFUM SPRAY 1.7 OZ & WALLET for WOMEN

Karen Walker B by Karen Walker EAU DE PARFUM SPRAY 1.7 OZ & WALLET for WOMEN

$52.49

Size
50 ml($1.05/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
60 minutes ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Ojar Wasp Waist

    15 ml · EDP

    $65.79$4.39/ml

    at FragranceNet

  • Akro Ink

    100 ml · EDP

    $108.49$1.08/ml

    at FragranceNet

  • Givenchy Ysatis

    100 ml · EDT · Tester

    $60.19$0.60/ml

    at FragranceNet

  • Ojar Wasp Waist

    20 ml · Oil

    $139.99$7.00/ml

    at FragranceNet

  • Histoires de Parfums This Is Not A Blue 1.3

    60 ml · EDP · Tester

    $134.39$2.24/ml

    at FragranceNet

  • Tous Loveme

    90 ml · EDP · Tester

    $51.79$0.58/ml

    at FragranceNet

  • Sospiro Pasticcio

    100 ml · EDP

    $189.69$1.90/ml

    at FragranceNet

  • Masque Milano Masque Sleight Of Fern

    35 ml · EDP

    $74.89$2.14/ml

    at FragranceNet