Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Flower La Recolte Parisienne →

Kenzo Flower La Recolte Parisienne by Kenzo EAU DE PARFUM SPRAY 2.5 OZ *TESTER for WOMEN

Kenzo Flower La Recolte Parisienne by Kenzo EAU DE PARFUM SPRAY 2.5 OZ *TESTER for WOMEN

$57.39

Tracked low
Size
75 ml($0.77/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
Tester
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
17 minutes ago

Tester bottle: identical fragrance in plain packaging, often without a fancy cap or retail box. That's why it's cheaper. Check the merchant's return policy before buying.

Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 11, 2026 and Aug 23, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$57.39$56.69AVG $56.69Aug 11, 2026Aug 23, 2026
Aug 11, 2026 $56.69Aug 23, 2026 $57.39rose $0.70 (1.2%)

Range over this window: $56.69 to $57.39. Averaging $56.69, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Christian Audigier Ed Hardy

    100 ml · EDP · Tester

    $34.99$75.00$0.35/ml

    at Fragrance Outlet

  • Lanvin Arpege

    100 ml · EDP · Tester

    $29.99$90.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Aquolina Pink Sugar

    100 ml · EDT · Tester

    $34.99$60.00$0.35/ml

    at Fragrance Outlet

  • Jesus del Pozo Halloween Blue Drop

    100 ml · EDT · Tester

    Sold out

    at eCosmetics

  • 5th Avenue Perfume

    125 ml · Tester

    $44.99$77.00$0.36/ml

    at Fragrance Outlet

  • Vera Wang Princess

    EDT · Tester

    $44.99$76.00

    at Fragrance Outlet

  • Paul Sebastian Cologne

    118 ml · Tester

    $34.99$56.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Paul Sebastian Design

    100 ml · EDP · Tester

    $34.99$55.00$0.35/ml

    at Fragrance Outlet