Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Original Musk →

Kiehl's Original Musk by Kiehl's EDT SPRAY 1.7 OZ for WOMEN

Kiehl's Original Musk by Kiehl's EDT SPRAY 1.7 OZ for WOMEN

$62.99

Over typical
Size
50 ml($1.26/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Over typical

13.9% over the 27-day median we recorded for this listing.

Price history

3 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 16, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$62.99$53.89AVG $55.10Aug 11, 2026Sep 16, 2026
Aug 11, 2026 $55.29Sep 16, 2026 $62.99rose $7.70 (13.9%)

Range over this window: $53.89 to $62.99. Averaging $55.10, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Paco Rabanne Invictus Victory

    100 ml · EDP · Tester

    $97.29$0.97/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Cashmere Glitz

    236 ml · Mist

    $10.49$0.04/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis Silver Horizon

    100 ml · EDP

    $62.99$0.63/ml

    at FragranceNet

  • Original Penguin Penguin Premier Label

    100 ml · EDT

    $20.99$0.21/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Vanilla

    100 ml · EDP

    $32.89$0.33/ml

    at FragranceNet

  • Jean Rish Floral Vanilla

    100 ml · EDP

    $23.09$0.23/ml

    at FragranceNet

  • Creed Aventus Absolu

    50 ml · EDP

    $443.79$8.88/ml

    at FragranceNet

  • Perry Ellis 360 Day Dreamer

    236 ml · Mist

    $10.49$0.04/ml

    at FragranceNet