Daily Fragrance Scout
Katy Perry Killer Queen bottle

Katy Perry Killer Queen

Eau de ParfumWomen

Why authentic bottles cost less here

As of Oct 3, 2026: the cheapest full bottle of Katy Perry Killer Queen is $13.29 for 30 ml at FragranceNet ($0.44/ml, read Oct 3, 2026, 04:46 UTC), the only retailer we track with it in stock.

Lowest price
$13.29

30 ml · 1 provider

Average price
$0.37/ml

per ml: 3 sizes cannot share a dollar average

Best value
$0.27/ml

at 100 ml

Biggest discount
-

full bottle, off list price

Prices by size and provider

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed (each cell shows when) and the merchant's checkout price governs.

We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Prices are the last ones we observed; the merchant's checkout price governs. Updated Oct 3, 2026. Not sure about a seller you have not heard of? How discounters get these prices.

Not buying today? We keep recording this price. Get the weekly list of what has actually fallen: no alerts, no daily mail.

One email a week. One-click unsubscribe. We never sell the address.

Price dynamics: 30 ml

Lowest and average price across every provider carrying this size, on the days we recorded one. Each tick is an observation, not a guarantee we looked every day; this is the history we observed, and it may not include every price a merchant offered.

Not enough price history for 30 ml yet. The chart appears once a price has been observed on at least two days.

Katy Perry Killer Queen: questions and answers

Where is the cheapest place to buy Katy Perry Killer Queen?
The lowest live price we track as of Oct 3, 2026 is $13.29 for the 30 ml bottle at FragranceNet (read Oct 3, 2026, 04:46 UTC), compared across 1 retailer. Prices change through the day; the table above shows each store's price and when it was read.
How much does Katy Perry Killer Queen cost?
Katy Perry Killer Queen starts at $13.29 for a 30 ml bottle across the 1 seller we track. A larger bottle costs more up front but usually less per millilitre, so the best value depends on the size you want.
What is the price per millilitre of Katy Perry Killer Queen?
The best value we track is $0.27/ml per millilitre at the 100 ml size. We normalize every bottle to price per millilitre so sizes can be compared directly rather than by sticker price.
Why is Katy Perry Killer Queen cheaper here than in stores?
The prices come from established discounters sourcing through overstock, closeouts and parallel imports, which is how a bottle can list below the department-store price. We compare retailer data and do not authenticate individual bottles; our authenticity page explains how sellers are vetted and what parallel import means for warranty and packaging.

More from Katy Perry

Other Katy Perry fragrances we price across providers.

  • Katy Perry

    2 providers

    Purr Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Katy Perry Purr Perfume

    $5.95$0.40/ml

    $14.95$0.15/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Katy Perry

    2 providers

    Killer Queen Perfume

    EDP · Women

    Bottle size for Katy Perry Killer Queen Perfume

    $17.95$0.18/ml

    best of 2 providers at 100 ml

  • Katy Perry

    1 provider

    Mad Love Perfume

    EDP

    Bottle size for Katy Perry Mad Love Perfume

    $39.99$0.40/ml

  • Katy Perry

    1 provider

    Meow

    EDP · Women

    No current price

Compares at a similar price

Fragrances from other houses closest to this one on price per millilitre.

  • Azzaro

    3 providers

    Chrome Legend

    EDT · Men

    Bottle size for Azzaro Chrome Legend

    $25.99$0.65/ml

    $56.99$0.76/ml

    $34.29$0.27/ml

    best of 3 providers at 125 ml

  • Davidoff

    2 providers

    Cool Water Wave

    EDT · Men

    Bottle size for Davidoff Cool Water Wave

    $32.89$0.66/ml

    $19.99$0.27/ml

    $68.99$0.55/ml

  • Calvin Klein

    2 providers

    Ck One Gold

    EDT · Women

    Bottle size for Calvin Klein Ck One Gold

    $59.99$0.60/ml

    $54.95$0.27/ml

    best of 2 providers at 200 ml

  • Joop!

    2 providers

    Homme

    EDT · Men

    Bottle size for Joop! Homme

    $39.99$0.53/ml

    $44.95$0.36/ml

    best of 2 providers at 125 ml

    $54.95$0.27/ml

    best of 2 providers at 200 ml