Exclusive Selection Laurin
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
Compare all prices for King Of Seduction →

$34.99$40.00
You save $5.01$0.35/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Confidence doesn't whisper here, and King Of Seduction Cologne makes no apology for that, announcing itself the moment it hits skin. Pineapple, bergamot, melon, green apple, and grapefruit crowd the top with vivid, juicy energy, a rush of fruit that refuses to hold anything back. Sea notes, jasmine, cardamom, and neroli weave an aquatic, spiced centre that keeps things lively, never settling into anything too calm. At the last, vetiver, white musk, cedar, suede, and amber bring warm, textured depth, the kind that lingers well past the initial impression. It's built for maximum presence, loud in the best possible way from beginning to end. Turn to King Of Seduction Cologne, a fruity aquatic Eau de Toilette, for spring and summer afternoons. King Of Seduction Cologne holds up to genuinely regular wear.
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$39.99$99.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
100 ml
$11.99$35.00$0.12/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$24.99$85.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$39.99$82.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet