Daily Fragrance Scout

Compare all prices for L'eau Kenzo →

L'eau Kenzo by Kenzo EDT SPRAY 1.7 OZ for MEN

L'eau Kenzo by Kenzo EDT SPRAY 1.7 OZ for MEN

$28.69

Size
50 ml($0.57/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
11 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Related deals

  • Prada Luna Rossa Ocean

    45 ml · EDP

    $94.49$2.10/ml

    at FragranceNet

    $14.46 cheaper than the next best store

  • Victorinox Rock

    100 ml · EDT

    $23.09$0.23/ml

    at FragranceNet

  • Sillage D'Orient Signature Musk

    100 ml · EDP · Tester

    $64.39$0.64/ml

    at FragranceNet

  • Jacadi Jeune Homme

    100 ml · EDT

    $37.79$0.38/ml

    at FragranceNet

  • English Laundry Charmer

    100 ml · EDP

    $42.69$0.43/ml

    at FragranceNet

  • STEPHANE HUMBERT LUCAS 777 Soleil De Jeddah Mango Kiss

    50 ml · EDP

    $244.99$4.90/ml

    at FragranceNet