Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Serotonin Spritz →

L'Epoque Parfums Serotonin Spritz EDP - 10mL Sample

L'Epoque Parfums Serotonin Spritz EDP - 10mL Sample

Sold out, price withheld

Size
10 ml($5.00/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
Decant
For
Unisex
Availability
Out of stock
Price last checked
16 days ago
Check availability at Venba Fragrance ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the Venba Fragrance Shopify product endpoint. The merchant's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 15 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 27, 2026 and Aug 28, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$125.00$49.99AVG $125.00Aug 27, 2026Aug 28, 2026
Aug 27, 2026 $125.00Aug 28, 2026 $49.99fell $75.01 (60%)

Range over this window: $49.99 to $125.00. Averaging $125.00, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Bottle size

    $179.99$290.00$6.00/ml

    at Venba Fragrance

    last read Sep 17, 2026, 05:18 UTC; price may have changed

  • Chanel No 5 L'eau

    100 ml · EDT · Tester

    $119.99$185.00$1.20/ml

    at Venba Fragrance

    last read Sep 17, 2026, 05:18 UTC; price may have changed

  • Parfums de Marly Layton

    75 ml · EDP

    $174.99$2.33/ml

    at Venba Fragrance

    last read Sep 17, 2026, 05:18 UTC; price may have changed

  • Kilian Angels Share On the Rocks

    100 ml · EDP

    $309.98$339.99$3.10/ml

    at Venba Fragrance

    last read Sep 17, 2026, 05:18 UTC; price may have changed

  • Mancera Cedrat Boise

    120 ml · EDP · Tester

    $64.99$0.54/ml

    at Venba Fragrance

    last read Sep 17, 2026, 05:18 UTC; price may have changed

  • Boka Ziveli

    50 ml · Extrait

    $290.00$310.00$5.80/ml

    at Venba Fragrance

    last read Sep 17, 2026, 05:18 UTC; price may have changed

  • Xerjoff Naxos

    100 ml · EDP · Tester

    Sold out

    at Venba Fragrance