Daily Fragrance Scout

Compare all prices for L Homme Bleue →

L Homme Cologne Bleue - 3.4 oz.

L Homme Cologne Bleue - 3.4 oz.

$87.40$92.00

−5%

You save $4.60$0.87/ml

Size
100 ml($0.87/ml)
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
2 hours ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Launched by the design house of Yves Saint Laurent in the year 2018. This aromatic aquatic fragrance has a blend of blood orange, grapefruit, mandarin orange, sea notes, black pepper, cardamom, lavender, cedar, thyme, and sandalwood.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Related deals

  • Exclusive Selection Laurin

    100 ml · EDP

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Be Seduced Girl Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$90.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

  • Insurrection Wild Cologne

    90 ml · EDT

    $39.99$90.00$0.44/ml

    at Fragrance Outlet

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

  • Hollister Wave

    100 ml · EDT

    $24.99$65.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

  • Salvatore Ferragamo Cologne

    100 ml · EDT

    $34.95$72.00$0.35/ml

    at Fragrance Outlet

  • Parfums Gres Cabotine

    100 ml · EDT

    $29.99$69.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

  • Monique Lhuillier

    30 ml · EDP

    $26.99$85.00$0.90/ml

    at Fragrance Outlet