Daily Fragrance Scout

Compare all prices for L'or Rose →

L'Or Rose Perfume - 3.4 oz.

L'Or Rose Perfume - 3.4 oz.

$114.99$120.00

−4%Tracked low

You save $5.01$1.15/ml

Size
100 ml($1.15/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
4 hours ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

A captivating fragrance, designed for seductive, self-aware women. Its gourmand scent is simply irresistible, captivating the senses and leaving a memorable mark wherever you go. Whether it's an elegant evening out, a day at the office or a romantic getaway. Let this exquisite fragrance envelop you and express your charm with confidence. The journey begins with vibrant, fruity top notes that awaken the senses with an explosion of vitality. Gradually, delicate floral accords unfold, giving the fragrance a romantic allure. Over time, rich oriental and woody notes emerge, giving L’Or Rose an irresistible depth and warmth.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 6 days we have tracked it.

Related deals

  • Be Seduced Girl Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$90.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Exclusive Selection Laurin

    100 ml · EDP

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Insurrection Wild Cologne

    90 ml · EDT

    $39.99$90.00$0.44/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Brave Cologne

    100 ml · EDT

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Kenneth Cole Mankind

    200 ml · EDT

    $42.99$95.00$0.21/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Hollister Wave

    100 ml · EDT

    $24.99$65.00$0.25/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Diplomate Pour Homme Cologne

    100 ml · EDT

    $39.99$82.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low