Be Seduced Girl Perfume
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
Compare all prices for La Belle →

$145.99$150.00
You save $4.01$1.46/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
La Belle Perfume is a sensual and captivating fragrance that embodies elegance, confidence, and modern femininity. Created for women who enjoy rich, indulgent scents, la belle eau de parfum blends fruity brightness with warm, seductive notes to deliver a bold yet sophisticated signature.The fragrance opens with a juicy and luminous blend of pear and bergamot, offering a fresh and slightly sweet introduction. At the heart, jean paul gaultier la belle eau de parfum reveals a smooth combination of floral notes and leather, adding depth, contrast, and a refined sensual edge. As the scent dries down, a rich base of vanilla, vetiver, amber, and musk emerges, leaving a warm, creamy, and long-lasting trail that feels both luxurious and irresistible.Perfect for evening wear and special occasions, la belle perfume strikes a beautiful balance between sweetness and warmth. Its seductive composition makes it an ideal choice for women who want a fragrance that feels confident, feminine, and unforgettable.
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
55 ml · EDT
$10.95$32.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$29.99$80.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
200 ml · EDT
$30.99$78.00$0.15/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$34.95$72.00$0.35/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$24.99$65.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$29.99$85.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet