Rasasi La Yuqawam
75 ml
$33.99$75.00$0.45/ml
at Fragrance Outlet
$21.00 cheaper than the next best store
Compare all prices for La Fede Aura Kiss of Rose →

$29.99
Tracked lowOpens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Imported from the Intense Oud Shopify product endpoint. The merchant's checkout price governs.
The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.
75 ml
$33.99$75.00$0.45/ml
at Fragrance Outlet
$21.00 cheaper than the next best store
110 ml
$22.99$50.00$0.21/ml
at Fragrance Outlet
100 ml
$17.99$51.00$0.18/ml
at Fragrance Outlet
100 ml
$29.99$70.00$0.30/ml
at Fragrance Outlet
100 ml
$28.99$60.00$0.29/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$20.00$50.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
60 ml
$14.99$40.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet
100 ml
$19.99$40.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet