Insurrection Wild Cologne
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
Compare all prices for La Fede Intoxicate →

$20.99$40.00
You save $19.01$0.21/ml
Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.
Khadlaj's La Fede Intoxicate Eau de Parfum is rich and layered, built around a full sensory journey. Cognac, almond, bergamot, mandarin, lily of the valley and freesia open with a bright, boozy freshness, while plum blossom, cinnamon, coconut, tonka bean, caramel, peony and oak bring a warm, spiced heart. Vanilla, sandalwood, amber and musk close the composition with a rich, comforting finish. Suited to cooler evenings.
Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.
90 ml · EDT
$39.99$90.00$0.44/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$20.00$78.00$0.20/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$39.99$90.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
100 ml
$11.99$35.00$0.12/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$39.99$99.00$0.40/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$24.99$65.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDP
$24.99$85.00$0.25/ml
at Fragrance Outlet
100 ml · EDT
$34.95$72.00$0.35/ml
at Fragrance Outlet