Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Lady Million Royal →

Lady Million Royal Perfume - 2.7 oz.

Lady Million Royal Perfume - 2.7 oz.

$144.99$149.00

−3%Tracked low

You save $4.01$1.81/ml

Size
80 ml($1.81/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
25 minutes ago
Get this deal at Fragrance Outlet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

About this deal

Tart and considerably juicy, pomegranate does all the work at the top of Lady Million Royal Perfume from Paco Rabanne. White flowers carry the core broadly, soft and classically floral without naming one specific bloom. Woodsy notes close the foundation warm and understated. Keeping each stage to a single, broad note is a confident, almost minimalist structural choice for a fragrance carrying the Lady Million name. Lady Million Royal Perfume is a fruity Eau de Parfum from Paco Rabanne, suited to evening wear and special occasions. Paco Rabanne trusted simplicity here despite the opulent name.

Terms & restrictions

Imported from the Fragrance Outlet Commission Junction product feed. Fragrance Outlet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 5 days we have tracked it.

Related deals

  • Insurrection Wild Cologne

    90 ml · EDT

    $39.99$90.00$0.44/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Exclusive Selection Laurin

    100 ml · EDP

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Be Seduced Girl Perfume

    100 ml · EDP

    $39.99$90.00$0.40/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Flaunt Pour Femme Perfume

    100 ml · EDP

    $29.99$80.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Brave Cologne

    100 ml · EDT

    $20.00$78.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Milton-Lloyd President

    55 ml · EDT

    $10.95$32.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Joop! Go

    200 ml · EDT

    $30.99$78.00$0.15/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • YZY Dis Lui

    100 ml

    $11.99$35.00$0.12/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low