Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Laguna →

Laguna by Salvador Dali EDT SPRAY 3.4 OZ for WOMEN

Laguna by Salvador Dali EDT SPRAY 3.4 OZ for WOMEN

$29.39

Tracked low
Size
100 ml($0.29/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Women
Availability
In stock
Price last checked
12 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Related deals

  • Floris A Rose

    10 ml · EDP · Mini

    $23.09$2.31/ml

    at FragranceNet

  • Givenchy Irresistible Rose Velvet Givenchy

    80 ml · EDP

    $86.79$1.08/ml

    at FragranceNet

  • Roja Dove Elysium

    8 ml · Parfum · Mini

    $27.29$3.41/ml

    at FragranceNet

  • Chloe Rose Naturelle Intense

    150 ml · EDP

    $80.49$0.54/ml

    at FragranceNet

  • Thierry Mugler Angel Nova

    EDP · Decant

    $6.29

    at FragranceNet

  • Floris Bergamotto Di Positano

    10 ml · EDP · Mini

    $22.39$2.24/ml

    at FragranceNet

  • Trussardi Le Vie Di Milano Walking On Via Fiori Oscuri

    100 ml · EDP

    $102.89$1.03/ml

    at FragranceNet

  • Orientica Royal Bleu

    80 ml · EDP

    $77.69$0.97/ml

    at FragranceNet