Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Asad Elixir →

Lattafa Asad Elixir by Lattafa EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ for MEN

Lattafa Asad Elixir by Lattafa EAU DE PARFUM SPRAY 3.4 OZ for MEN

$36.39

Tracked low
Size
100 ml($0.36/ml)
Concentration
Eau de Parfum
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
21 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

Tracked low

The lowest price we have recorded for this listing in the 27 days we have tracked it.

Price history

3 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 26, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$37.79$36.39AVG $37.16Aug 11, 2026Sep 26, 2026
Aug 11, 2026 $37.79Sep 26, 2026 $36.39fell $1.40 (3.7%)

Range over this window: $36.39 to $37.79. Averaging $37.16, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Armaf Odyssey Mandarin Sky Limited Edition

    100 ml

    $29.99$70.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Lattafa Fire on Ice Fragrance

    110 ml

    $22.99$50.00$0.21/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Rasasi Hawas Kobra

    100 ml

    $29.99$60.00$0.30/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Maison Alhambra Jean Lowe Fraiche

    100 ml

    $17.99$51.00$0.18/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Hamidi Insignia Gules Fragrance

    110 ml

    $24.99$65.00$0.23/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Lattafa Pride Affection Fragrance

    100 ml

    $19.99$50.00$0.20/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Lattafa Yara Perfume Rollerball

    10 ml

    $5.99$15.00$0.60/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low

  • Armaf Craze

    100 ml · EDP

    $30.99$80.00$0.31/ml

    at Fragrance Outlet

    tracked low