Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Le Sel D'issey →

Le Sel D'issey by Issey Miyake EDT SPRAY 5 OZ for MEN

Le Sel D'issey by Issey Miyake EDT SPRAY 5 OZ for MEN

$87.49

At typical
Size
150 ml($0.58/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
For
Men
Availability
In stock
Price last checked
21 hours ago
Get this deal at FragranceNet ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the FragranceNet affiliate product feed. FragranceNet's checkout price governs.

At typical

About what this listing has cost across the 27 days we have tracked it.

Price history

2 price checks between Aug 11, 2026 and Sep 17, 2026. This is the history we observed. It may not include every price the merchant offered.

$87.49$86.09AVG $86.09Aug 11, 2026Sep 17, 2026
Aug 11, 2026 $86.09Sep 17, 2026 $87.49rose $1.40 (1.6%)

Range over this window: $86.09 to $87.49. Averaging $86.09, weighted by how long each price stood rather than by how often we checked.

Related deals

  • Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto Di Calabria

    175 ml · EDT

    $142.09$0.81/ml

    at FragranceNet

  • Affinessence Rose Reglisse

    50 ml · EDP

    $111.99$2.24/ml

    at FragranceNet

  • Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Mandarino Di Sicilia

    175 ml · EDT

    $132.99$0.76/ml

    at FragranceNet

  • Bond No 9 Bond Number One

    100 ml · EDP

    $363.29$3.63/ml

    at FragranceNet

  • Acqua Di Parma Zafferano

    100 ml · EDP

    $163.09$1.63/ml

    at FragranceNet

  • Morph Nudo

    100 ml · EDP

    $110.59$1.11/ml

    at FragranceNet

  • Acqua Di Parma Blu Mediterraneo Mandorlo Di Sicilia

    100 ml · EDT

    $92.39$0.92/ml

    at FragranceNet

  • Morph Pure Soul

    100 ml · EDP

    $115.49$1.15/ml

    at FragranceNet