Daily Fragrance Scout

Compare all prices for Legend →

Legend EDT - Retail Bottle - 50 ml

Legend EDT - Retail Bottle - 50 ml

Sold out, price withheld

Size
50 ml($0.58/ml)
Concentration
Eau de Toilette
Packaging
New in box
Availability
Out of stock
Price last checked
2 hours ago
Check availability at MicroPerfumes ↗

Opens the merchant's site in a new tab. We may earn a commission when you buy through links on this site. It never changes your price or how we rank offers. Learn more. Price and availability may have changed since our last check; the merchant's checkout price governs. New to discounters? Why authentic fragrances cost less here.

0

Terms & restrictions

Imported from the MicroPerfumes Shopify product endpoint. The merchant's checkout price governs.

Related deals

  • Jo Milano Game Of Spades King

    100 ml · Parfum

    Sold out

    at MicroPerfumes

  • Azzaro Wanted

    50 ml · EDT

    Sold out

    at MicroPerfumes

  • Calvin Klein Escape

    100 ml · EDP

    $27.00$85.00$0.27/ml

    at MicroPerfumes

  • Dolce & Gabbana The Only One

    100 ml · EDP

    $66.00$161.00$0.66/ml

    at MicroPerfumes

    $6.09 cheaper than the next best store

  • Michael Kors Sexy Amber

    50 ml · EDP

    $29.00$96.00$0.58/ml

    at MicroPerfumes

    $10.89 cheaper than the next best store

  • Ralph Lauren Romance

    50 ml · EDP

    $33.00$102.00$0.66/ml

    at MicroPerfumes

    $16.69 cheaper than the next best store

  • Mont Blanc Explorer Extreme

    100 ml · Parfum

    $73.00$146.00$0.73/ml

    at MicroPerfumes

    $17.99 cheaper than the next best store

  • Jimmy Choo Fever

    40 ml · EDP

    Sold out

    at MicroPerfumes